Recenzje Wojtka

Z piórem wśród książek

Alkesandrowe myśli

lubimyczytać.pl

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

Więcej opinii

Inne kryminały

O książce

THOMAS  ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

S T R O N A  A U T O R S K A

THOMAS ARNOLD

Świat Bibliofila

Mój tajemniczy świat

Subiektywnie o ksiażkach

Smell of books

"Thomasa Arnolda cenię za nieprzewidywalność i plastyczne prowadzenie fabuły. Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie podjął się sfilmowania tej powieści! Mroczny klimat, inteligentna zagadka, granie na emocjach odbiorców, zakończenie z gatunku tych do końca nie do przewidzenia i ciarki przechodzące po plecach w trakcie lektury. Brawo!

Książki w eterze

"Cudze chwalicie, swego nie znacie - tym oto stwierdzeniem mogę podsumować całokształt książki [Tetragon] autorstwa Thomasa Arnolda, która wstrząsnęła mną totalnie i – na pewno – nie pozwoli zbyt szybko o sobie zapomnieć!"
Bluszczowe recenzje

"Autor raczy nas psychologiczną rozgrywką na najwyższym poziomie. Doskonale manipuluje śledztwem i dowodami. Spowija mgłą wątpliwości i niejasności różne fakty pozostawiając czytelnika w sferze domysłów i hipotez. Jestem pod wrażeniem misternie utkanej intrygi." 
Literacki Świat Cyrysi

"Niesamowicie oryginalny pomysł, moc zagadek i genialnie dopracowana historia wciąga od pierwszej strony, nawarstwia w czytelniku emocje i wprowadza do świata okrytego mnóstwem tajemnic. Genialna powieść, genialny pomysł, genialny talent! Kolejny literacki przykład do bycia dumnym z naszych rodzimych pisarzy! Polecam! Nie zawiedziecie się."       
Porozmawiajmy o książkach