Czytamitu

Więcej opinii

lubimyczytać.pl

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

Inne kryminały

O książce

Czytelnia Anny

Matka Puchatka

THOMAS  ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

S T R O N A  A U T O R S K A

THOMAS ARNOLD

Czytaninka

Książki w eterze

Mozaika literacka

Świat Bibliofila

Książki moja miłość

Cząstka mnie

"To kawał wyrafinowanego, inteligentnego dreszczowca wyłamującego się z tendencji i przewidywalności. Nie znajdziesz tu prostych odpowiedzi, bo ich po prostu nie ma. Wszędzie za to mnożą się paradoksy i znaki zapytania, a wokół czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Jesteś gotów na długą, pełną zakrętów, pozornej pewności i porażek przygodę? Jeśli tak, to zapraszam do lektury."
Literacki Świat Cyrysi

"Napięcie, jakie pisarz stopniował oraz wielopłaszczyznowe śledztwo pozwoliły mi poczuć się niemal jak podczas czytania powieści mistrza tego gatunku – Robina Cooka. W moim przekonaniu, z tak udoskonalanym warsztatem pisarskim, pomysłami na fabułę oraz obcojęzycznie brzmiącym pseudonimem, książkę autora można spokojnie wypuścić w świat."
Subiektywnie o książkach

"Jestem naprawdę miło zaskoczona i trochę mi wstyd z jakim nastawieniem podchodziłam do tej książki (z całego serca przepraszam za to autora). Myślałam, że będą to (mówiąc kolokwialnie) flaki z olejem, a akcji to ja w tej książce na pewno nie znajdę. Przeczytałam może z pięć książek polskich autorów, które za bardzo mi się nie podobały. Może dlatego tak podeszłam do tej pozycji. Finalnie jestem zachwycona, Thomas Arnold śmiało może rywalizować z Tess Gerritsen czy Robinem Cookiem, którzy moim zdaniem są mistrzami thrillera medycznego." 
Maobmaze