"Jestem naprawdę miło zaskoczona i trochę mi wstyd z jakim nastawieniem podchodziłam do tej książki (z całego serca przepraszam za to autora). Myślałam, że będą to (mówiąc kolokwialnie) flaki z olejem, a akcji to ja w tej książce na pewno nie znajdę. Przeczytałam może z pięć książek polskich autorów, które za bardzo mi się nie podobały. Może dlatego tak podeszłam do tej pozycji. Finalnie jestem zachwycona, Thomas Arnold śmiało może rywalizować z Tess Gerritsen czy Robinem Cookiem, którzy moim zdaniem są mistrzami thrillera medycznego." 
Maobmaze

"Napięcie, jakie pisarz stopniował oraz wielopłaszczyznowe śledztwo pozwoliły mi poczuć się niemal jak podczas czytania powieści mistrza tego gatunku – Robina Cooka. W moim przekonaniu, z tak udoskonalanym warsztatem pisarskim, pomysłami na fabułę oraz obcojęzycznie brzmiącym pseudonimem, książkę autora można spokojnie wypuścić w świat."
Subiektywnie o książkach

"To kawał wyrafinowanego, inteligentnego dreszczowca wyłamującego się z tendencji i przewidywalności. Nie znajdziesz tu prostych odpowiedzi, bo ich po prostu nie ma. Wszędzie za to mnożą się paradoksy i znaki zapytania, a wokół czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Jesteś gotów na długą, pełną zakrętów, pozornej pewności i porażek przygodę? Jeśli tak, to zapraszam do lektury."
Literacki Świat Cyrysi

Cząstka mnie

Książki moja miłość

Świat Bibliofila

Mozaika literacka

Książki w eterze

Czytaninka

THOMAS ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

THOMAS  ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

Matka Puchatka

Czytelnia Anny

O książce

Inne kryminały

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

lubimyczytać.pl

Więcej opinii

Czytamitu