Więcej opinii

lubimyczytać.pl

Matka Puchatka

Myślami pisane

Bartosz czyta

Czytaninka

Inne kryminały

O książce

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

Z książką na kanapie

Tylko skończę rozdział

Prostymi słowami

Czaplińska Czyta

Maobmaze

Poligon domowy

Zakładka do książek

Świat Bibliofila

THOMAS  ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

S T R O N A  A U T O R S K A

THOMAS ARNOLD

"Autor bez wątpienia stawia na oryginalność i niesztampowe podejście do tematu, bo próżno tu szukać tanich zagrywek dramaturgicznych, zaniedbań konstrukcji fabularnej czy wszechogarniającej bylejakości. Każdy szczegół został pieczołowicie przemyślany i dopracowany tak, by stanowił spójną, efektowną całość. Dzięki temu otrzymujemy prawdziwą ucztę literacką dla naszej wyobraźni."
Literacki Świat Cyrysi

"Efektor to książka dopracowana w każdym najmniejszym detalu – począwszy od sensacyjnego klimatu, a skończywszy na świetnie wykreowanym świecie przedstawionym. Gdybym nie wiedziała, że Thomas Arnold to nasz rodak, byłabym pewna, że to jakiś wschodzący talent pisarski w Stanach Zjednoczonych."
Subiektywnie o książkach

"Na początku powieść zapowiadała się dość spokojnie, ale w pewnym momencie jak akcja wystrzeliła to nie mogłam się od niej oderwać. Zabierałam tę książkę dosłownie wszędzie. Nawet raz spóźniłam się do pracy bo musiałam doczytać rozdział w samochodzie. W powieści wciąż występowały zaskakujące zwroty akcji, a fabuła mknęła do przodu jak szalona. Nie próbowałam tutaj rozwiązywać zagadki, ponieważ ciągle wychodziło na jaw coś szokującego i nawet nie dało się wpaść na właściwy trop."
Książki moja miłość

"Po tej książce Thomas Arnold staje się moim ulubionym autorem, z ogromną ciekawością nadrobię poprzednie jego powieści. Z czystym sercem mogę porównać jego twórczość do Jamesa Pattersona, którego równie mocno cenię."
Subiektywne Recenzje