lubimyczytać.pl

Copyright © 2018 by Thomas Arnold

Więcej opinii

Inne kryminały

O książce

Książki moja miłość

Literacki Świat Cyrysi

Zniewolone treścią

Matka Puchatka

THOMAS  ARNOLD

S T R O N A  A U T O R S K A

S T R O N A  A U T O R S K A

THOMAS ARNOLD

"33 dni prawdy będzie nie lada gratką dla wszystkim miłośników pogmatwanych historii. To jest jedna z tych pozycji, którą czyta się z wypiekami na twarzy i z niecierpliwością czeka się na zakończenie, które tak naprawdę jest wielką niewiadomą."
Maobmaze

"Końcówka 33 dni prawdy to jedno wielkie WOW! Gwarantuje, że takiego obrotu spraw nie można się spodziewać. Sięgając po tę kryminalną serię, zapewnicie sobie kilka godzin adrenaliny na wysokim poziomie."
Z książką na kanapie

"Otóż, powiem Wam, że w przypadku tej książki polska maksyma mówiąca, że cudze chwalicie, swego nie znacie jest jak najbardziej adekwatna, bowiem jej autor jest naszym rodakiem. Polakiem, który napisał powieść, jaka spokojnie mogłaby konkurować z największymi światowymi klasykami gatunku. Nadal nie mogę ochłonąć z wrażenia po jej lekturze."
Subiektywnie o książkach

"Akcja książki trzyma w napięciu od pierwszej strony, aż do samego końca. Nie sposób się od niej oderwać. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego wszyscy zachwalają książki, które nie są warte ani złotówki, a ta jest niedoceniana. Gdyby była wydana w Ameryce zdobyłaby wszystkie możliwe nagrody i trafiłaby na listę bestsellerów." 
Mój tajemniczy świat